يکشنبه 26 فروردين ماه 1403 ساعت 15:16

[درخواست ورود]

[ثبت نام]

[Site In English]

فراخوان مقاله

پس از برگزاري يازده دوره از کنفرانس انجمن سيستم هاي هوشمند ايران در سالهاي گذشته، دوره دوازدهم اين کنفرانس به ميزباني مجتمع آموزش عالي بم در روزهاي 15 تا 17 بهمن 1392 برگزار مي شود. اين کنفرانس بين المللي مانند سال هاي گذشته با همکاري انجمن سيستمهاي هوشمند ايران و با هدف هم افزايي دانش و انتشار يافته هاي نو و بديع در حوزه سيستمهاي هوشمند، برنامه ريزي و اجرا مي شود. همچنين آشنايي و برقراري ارتباط بين کارشناسان و استادان اين حوزه و بررسي چالش هاي علمي و اجرايي در فرايند کاربري آن از ديگر اهداف برگزارکنندگان اين کنفرانس است.

کميته علمي ICIS 2014 از تمامي استادان و دانش پژوهان براي ارسال مقاله هاي علمي و پژوهشي خود در زمينه هاي کاربرد سيستم‌هاي هوشمند در صنعت، بينايي ماشين و پردازش تصوير، سيستم‌هاي چند عامله، سيستم‌هاي کنترل، سيستم‌هاي خبره، شبکه هاي هوشمند، هوش محاسباتي، هوش مصنوعي، بيوانفورماتيک، محاسبات نرم، پردازش گفتار، علوم شناختي، تصميم‌گيري، رايانش ابري، داده‌کاوي و رباتيک دعوت به عمل مي آورد.

عوامل موثر در پذيرش مقالات عبارتند از :
     1- سطح علمي
     2- به روز بودن منابع
     3- نحوه نگارش

مقاله ها بايستي به صورت الکترونيکي از طريق وب گاه ارسال شود که قالب و نحوه آن منتشر خواهد شد. مقاله هاي ارسالي نبايد قبلاً منتشر شده يا به طور همزمان براي کنفرانس و مجله ديگر ارسال شده باشند. مقاله‌هاي ارسالي به دبيرخانه کنفرانس مي‌توانند به زبان‌هاي فارسي يا انگليسي تهيه شوند و مقاله‌هايي که به زبان انگليسي پذيرفته شوند در صورت دارا بودن شرايط در پايگاه IEEE Xplore Digital Library نمايه مي‌شوند. مقالات برگزيده فارسي کنفرانس براي چاپ به مجله‌ محاسبات نرم (http://scj.kashanu.ac.ir)، مجله ماشين بينايي و پردازش تصوير (http://www.ismvip.ir) و مقالات برگزيده انگليسي مرتبط براي چاپ به مجله سيستم‌هاي فازي ايران (http://ijfs.usb.ac.ir) معرفي خواهند شد. 

مقالات ارسالي ابتدا توسط دبير علمي کنفرانس بررسي شده و سپس در صورت داشتن صلاحيت هاي لازم براي داوران ارسال خواهند شد.
کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به حوزه پژوهشي و فناوري مجتمع آموزش عالي بم مي باشد
 دوازدهمين کنفرانس ملي سيستم‌هاي هوشمند ايران 1392